Kalendarz wydarzeń

GRAND PRIX POLSKI W POOL BILARD

Garage Club 08.12.2019

ROCKOWA NIEDZIELA

Carpe Diem 08.12.2019

zapraszamy na guinness'a

The Spencer Pub 08.12.2019

Reklama

Klub Lemoniada - Katowice

Ocena: 4.3/5

Informacje o klubie

NazwaKlub Lemoniada
Adresul. Mariacka 4
Godziny otwarcia21 - ...
MuzykaHouse, Disco House, Funky, Vocal, Oldschool
SelekcjaTak
RezydenciToshibana Bros, Timmo Higs
Kontakt tel.+48 883 995 379
Strona wwwwww.lemoniada.pl
E-mailbiuro.katowice@lemoniada.pl


LEMONIADA MUSIC CLUB to nie tylko nazwa sieci klubów, to także projekt łączący szeroko pojętą kulturę zabawy z promocją kultury wysokiej. To nowa jakość na klubowej scenie KATOWIC.

Ambasadorem i pomysłodawcą projektu jest Adam Jaworski, który jako DJ ADAMUS od ponad dekady grywa w najlepszych klubach w Polsce i na świecie. Muzyk, producent i prezenter muzyki, lider i założyciel duetu WET FINGERS. To nie tylko znawca kultury klubowej, ale także jej najaktywniejszy animator w naszym kraju. To właśnie z jego doświadczeń zrodziła się idea niekonwencjonalnego przekazu, który może towarzyszyć klubowej rozrywce, a z którą już od maja tego roku mogą się zapoznawać mieszkańcy KATOWIC.

Na mapie kulturalnej miasta, przy jednej z jego najbardziej prestiżowych ulic, Mariackiej, pojawia się nowe modne miejsce, które serwuje nie tylko dobrą zabawę przy wyselekcjonowanych klubowych dźwiękach, ale także szereg, nie tylko muzycznych, aktywności kulturalnych.

LEMONIADA MUSIC CLUB KATOWICE to nie tylko pełny bar i rozgrzany do czerwoności parkiet, ale również niebanalna przestrzeń, w której mogą prezentować się młodzi twórcy. Pomieszczenia klubowe ułatwiają bezpośredni kontakt z ich sztuką, która często nie mieści się w „sztywnych” wnętrzach tradycyjnych Domów Kultury.

LEMONIADA to DOM KULTURY XXI wieku!!! Twórcy projektu realizują bądź inspirują różnego rodzaju działania kulturalne; wernisaże, eventy związane ze sztuką filmową, teatralną i literacką, wreszcie pokazy mody czy warsztaty, wokół których gromadzą się tłumy zainteresowanych. Przykład krakowskiego Kazimierza czy wrocławskiego Pasażu Niepolda dowodzi, że obecność LEMONIADY generuje powstawanie podobnych inicjatyw i gwarantuje szybkie ożywienie kulturalne na tym terenie. Wyjątkowa oferta LEMONIADY cieszy się dużą popularnością wśród studentów, co przejawia się zarówno ich regularną obecnością w klubach, jak i stałą współpracą z samorządami studenckimi.

LEMONIADA MUSIC CLUB od początku przyciąga uwagę mediów, zarówno ogólnopolskich (stała współpraca m.in. z TVN, Radio Zet, Machina, Onet.pl) jak i lokalnych, które chętnie popularyzują wydarzenia sygnowane tą marką. Pierwszy klub powstał w 2006 roku we Wrocławiu i po zaledwie kilku miesiącach działalności zyskał miano imprezowej wizytówki miasta według czytelników miesięcznika GLAMOUR, zdobywając nagrodę obok tak znanych i kultowych miejsc jak warszawska FABRYKA TRZCINY, poznański klub SQ czy sopocka MANDARYNKA.

Można się spodziewać, że świeżo otwarty klub przy Mariackiej 4 w Katowicach równie szybko zdobędzie uznanie bywalców i wpłynie inspirująco na środowisko klubowe na Śląsku, a także przyczyni się wzbogacenia mapy kulturalnej regionu.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

AROUND THE HOUSE

Klub Lemoniada 14.12.2019

Loader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję