Kalendarz wydarzeń

GRAND PRIX POLSKI W POOL BILARD

Garage Club 08.12.2019

ROCKOWA NIEDZIELA

Carpe Diem 08.12.2019

zapraszamy na guinness'a

The Spencer Pub 08.12.2019

Reklama

Highway Club - Katowice

Ocena: 5/5

Informacje o klubie

NazwaHighway Club
AdresSienkiewicza 28
Godziny otwarcia12:00 - 00:00
Muzykawszystko poza techno i disco polo
RezydenciDj. Zik, Dj. Matick
Kontakt tel.501-484-038
Strona wwwwww.highwayclub.pl
E-mailbiuro@highwayclub.pl
GastronomiaPełna gastronomia + kuchnia bezglutenowa
Cena piwaod 6 zł
Cena drinkaod 10 zł


Życie jest podróżą pełną przygód i niespodzianek, rozstań i spotkań. W tej podróży czekają nas nieoczekiwane wypadki i fascynujące odkrycia. Spotkamy osoby które staną się dla nas bardzo szczególne i takie które pozostawią jedynie smutek lub tęsknotę. Taka jest nasza aktualna podróż: pełna wyzwań, marzeń, fantazji, pragnień, odkryć i pożegnań… Ale nigdy powrotów. Wielka tajemnica naszego życia polega na tym by nieustannie kontynuować podróż. Wszystkich podróżujących zapraszamy do Highway club, wyjątkowego miejsca w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Usytuowany w sercu miasta klub zaprasza na spotkanie za sztuką, muzyką, tańcem i zabawą.

Przeżyjecie z nami ANIELSKIE DNI promujące eco-healthy-lifestyle i DEMONICZNE NOCE z szaloną zabawą do białego rana. Proponujemy sobotnie koncerty najznakomitszych artystów światowej i rodzimej estrady, niedzielne spotkania z kinem i muzyką filmową, studencki poniedziałek, wtorkowe jam session, podróż śladami kultur świata w każdą środę, oraz czwartkowe Voice of your way czyli karaoke w najlepszym wydaniu a także piątkowe eventy. Zapraszamy również do odkrywania nowej rzeczywistości w ramach spotkań z literaturą prezentującą nowy paradygmat w nauce i sztuce. Highway oferuje bezpłatną czytelnię dobrej literatury i wybitnych dzieł XXI wieku, które odkryją przed Wami tajemnice symboli ukrytych w naszym repertuarze. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym autorskim menu łączącym walory kulinarne i estetyczne z najnowszymi trendami dietetyki.

Ta fascynująca podróż to także swego rodzaju autostrada do przeszłości bowiem wyruszycie w nią zabytkowymi samochodami, pojazdami z duszą, których elementy składają się na wystrój lokalu. Highway club to również siedziba Śląskich Zlotów Pojazdów Zabytkowych – największej imprezy retro-motoryzacyjnej odbywającej się na Śląsku.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję