Kalendarz wydarzeń

GRAND PRIX POLSKI W POOL BILARD

Garage Club 08.12.2019

ROCKOWA NIEDZIELA

Carpe Diem 08.12.2019

zapraszamy na guinness'a

The Spencer Pub 08.12.2019

Reklama

Cafe Bordo - Katowice

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaCafe Bordo
Adresul. Zadole 27a
Godziny otwarciacodziennie od 16.00
Kontakt tel.(032) 782-03-81
Strona wwwwww.cafebordo.pl


Istnieje od 1996 roku i jest to jeden z tych pubów, którego atutem jest klimat, tworzony nie tylko przez gości, ale również właścicieli, których regularnie można spotkać tu za barem. Pub tworzy jedno pomieszczenie, klimatyczne, bordowe ściany i przestronne, skórzane kanapy. Klimat lokalu tworzy odpowiednio dobrana muzyka z różnych regionów świata, począwszy od gorących latynoskich rytmów, a skończywszy na muzyce dyskotekowej z lat 80-tych.

Stałymi bywalcami są studenci, ludzie młodzi oraz wszyscy zwolennicy dobrej zabawy. To prawdopodobnie wynik wyjątkowo dobrze zaopatrzonego baru (do wyboru jest kilkadziesiąt rodzajów win, likierów, koktajli, drinków...) Jednak jak to w pubach bywa, najczęściej pije się piwo. Można je przegryźć pieczywem serowo-czosnkowym lub pizzą.

W okresie letnim funkcjonuje ogródek piwny, gdzie do dyspozycji gości jest około 50 miejsc. Spokojna okolica dzielnicy willowej chroni przed atakiem spalin i klaksonów, sprzyja długim posiedzeniom na świeżym powietrzu.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję