Kalendarz wydarzeń

GRAND PRIX POLSKI W POOL BILARD

Garage Club 08.12.2019

ROCKOWA NIEDZIELA

Carpe Diem 08.12.2019

zapraszamy na guinness'a

The Spencer Pub 08.12.2019

Reklama

Kwadraty - Katowice

Ocena: 3.7/5

Informacje o klubie

NazwaKwadraty
Adresul. Franciszkańska 10
Muzykastudencka, mieszanka wszystkiego
Selekcjaod 19, z legitymacja
Rezydenciloo, jaro, abi
Strona wwwwww.kwadraty.pl
E-mailpoczta@kwadraty.pl
Cena piwaod 4.5zł
Cena drinkaod 7zł


Klub Studencki "Kwadraty" to Klub z wieloletnią tradycją, sięgającą roku 1965. Już wkrótce będzie obchodzić 40 urodziny. To najstarszy klub na Śląsku i jeden z najstarszych w Polsce. Grały w nim takie gwiazdy jak Perfect, Myslovitz, Lady Pank, O.N.A., Piersi, Kult, Kayah, a swego czasu w latach 70-tych na licznych próbach tworzył muzykę zespół Dżem oraz Irek Dudek.

Dzięki niepowtarzalnej studenckiej atmosferze "Kwadraty" zyskują sobie, stale poszerzające się grono sympatyków, którzy cotygodniowo je odwiedzają. Co sprawia, że "Kwadraty" emanują klimatem, którego nie posiadają inne kluby? To zasługa stałych bywalców, którzy czują się tutaj jak u siebie, a przede wszystkim nigdzie indziej nie spotykany, prawdziwie studencki charakter Klubu, w którego progi witają niemal wyłącznie studenci. Bez dresów, nieletnich i chamstwa. Tutaj zabawa jest naprawdę wesoła i bezpieczna, i co bardzo istotne, łagodna dla portfela. Jednym słowem: muzyka jaką lubicie, sympatyczna obsługa i bezpieczeństwo.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

100% student party

Kwadraty 12.12.2019

100% student party

Kwadraty 13.12.2019

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję