Kalendarz wydarzeń

GRAND PRIX POLSKI W POOL BILARD

Garage Club 08.12.2019

ROCKOWA NIEDZIELA

Carpe Diem 08.12.2019

zapraszamy na guinness'a

The Spencer Pub 08.12.2019

Reklama

Poziom 3 - Katowice

Ocena: 4.8/5

Informacje o klubie

NazwaPoziom 3
Adres1 Maja 33
Godziny otwarciapon 9.30-1; wt-pt - 9.30-4; sob - 17-5; nd - 17-1
Muzykaróżna
Selekcjawstęp od 18 lat
Kontakt tel.(032) 782-34-90
Strona wwwwww.poziom3.pl
E-mailpoziom3@poziom3.pl
Cena piwaod 4zł
Cena drinkaod 6złKilka informacji ważnych o naszym klubie:

Sukcesy:
Klub istnieje od listopada 2003 roku.
Istniejemy wprawdzie krótko, ale mimo tego już teraz możemy pochwalić się sporymi sukcesami.
Już po pół roku działalności "POZIOM 3" został doceniony przez klubowiczów z woj. Śląskiego zajmując w konkursie na najlepszy w klub i pub w Katowicach w rankingu Dziennika Zachodniego i portalu "Nasze Miasto" drugie miejsce :-)
"POZIOM 3" znalazł się też w "złotej trójce" najbardziej kultowych klubów w Katowicach wg rankingu Gazety Wyborczej opublikowanego w Sylwestra '04 :-)
Inne nasze sukcesy z ostatnich miesięcy to:
- Pierwsze miejsce w rangingu na najlepsze imprezy w woj. Śląskim opublikowanym przez portal www.nightweekend.org (IV 2005)
- Pierwsze miejsce w rankingu na najlepszy klub w Polsce opublikowanym przez portal www.topdj.pl (V 2005)
- Pierwsze miejsce w rankingu na najlepszy w klub/pub w Katowicach opublikowanym przez Dz. Zachodni i portal www.naszemiasto.pl (VI 2005)
- Pierwsze miejsce w rankingu na najlepszy klub w Polsce opublikowanym przez portal www.clubtechno.pl (VI 2006)

Stałe promocje:
HAPPY THREE: codziennie do 17.00 kupując jednorazowo 3 piwa dostajesz dodatkowo 2 takie same gratis (jedno piwo w cenie 3,00 zł :)
HAPPY DAY'S: w każdą niedzielę drinki 20% taniej, w każdy poniedziałek piwo 20% taniej + dodatkowo przez cały poniedziałek i niedzielę promocja Happy Three (szczegóły powyżej)
BARMAN POLECA: co tydzień nowy drink w super promocyjnej cenie 30 % taniej
HAPPY HOUR: codziennie między godziną 17.00 a 18.00 piwo tańsze o 20%
HAPPY MILLER: do każdego biletu na imprezach w środę i piątek piwo Miller gratis
HAPPY STUDENT: codziennie do 17.00 oraz na imprezach we wt. i czw. dla studentów piwo i drinki tańsze o 20%
* w wyżej wymienionych promocjach najtańsze piwo 0,5 w cenie 3,60 zł a najtańszy drink w cenie 4,20 zł !!!

Opis lokalu:
Lokal trzypoziomowy w pełni klimatyzowany, trzy bary.
Wystrój wnętrz:
- poziom 1 (piwnice): typowy krakowski klimat tj. bardzo dużo cegły i pięknego rzadko spotykanego na Śląsku kamienia. Elementy uzupełniające to surowy metal i szkło (warto zobaczyć). Na tym poziomie odbywają się wszystkie klubowe imprezy.
- poziom 2 (parter): połączenie surowych tynków w kontrastujących kolorach z cegłą i metalem, duży telebim 2 x 2 metry, czarno białe zdjęcia w klimatach lat 40 - 60 XX wieku.
- poziom 3 (piętro): mała salka dla 20 osób w żywych kolorach z wygodnymi fotelami i sofami, na ścianach piękne tynki strukturalne.
- ogródek letni tzw. BEACH CLUB (wejście z drugiego poziomu klubu): scena muzyczna na której odbywają się koncerty blues’owe, jazz’owe i reeage, 80 miejsc. całość w drewnie i starej cegle. W piątki i soboty odbywają się tu imprezy "BECH PARTY". Na ogródku znajduje się też duży telebim 2 x 2 metry.

Jaką muzykę można u nas usłyszeć ???
- poniedziałki: chillout
- wtorki: gramy na życzenie + Karaoke :)
- środy: muzyka czarna, latino, oraz reggeaton
- czwartki: lata 60-70, funky, house, hip-hop, R’n’B
- piątki: najlepsza czarna i gorąca muzyka + lata 60-70 (pierwszy poziom klubu), R’n’B, funky, latino & oldies (drugi poziom klubu i ogródek letni)
- soboty: muzyka czarna i klubowa + lata 60-70 (pierwszy poziom klubu), R’n’B, funky, latino & oldies (drugi poziom klubu i ogródek letni)
- niedziele: smooth jazz

Jak dobieramy muzykę ???
Dobieramy ją pod klienta który odwiedza nasz klub a w każdym dniu to zasadniczo inny klient. Dwa razy w roku robimy ankietę i rozsyłamy ją do ponad 5400 osób (baza danych naszych stałych klientów) pytając m.in. o muzykę i o to czy ją zmienić w dany dzień a jeśli tak to na jaką :)
Najbardziej znani DJ'e, którzy w ciągu ostatniego roku zagrali w naszym klubie: DJ Prescot (Fantomas Crew), DJ K.Mill (Fantomas Crew), DJ BTR (sensikru), DJ BENITO (Breakdafunk), DJ EASY (Import Warszawa), DJ Tres Bien (Lepszy Świat), DJ BRUSH (dwukrotny Mistrz Polski oraz finalista Mistrzostw Świata DJ'ów)

Dojazd do klubu i lokalizacja:
Lokalizacja klubu: Katowice, ul. 1 Maja 33, dziesięć minut na piechotę z katowickiego rynku, klub znajduje się na granicy dzielnic Śródmieście i Zawodzie.
Dojazd miejską komunikacją: autobusy 12, 30, 70, 673, 930 oraz tramwaje 7, 12, 14, 15, 20, 23, 37
Odległość do przystanku (lini autobusowej): 20 metrów, tramwajowej: 80 metrów
Postoje taxi (jak daleko): 30 metrów
Czy taksówki podjeżdżają pod sam klub: TAK i mamy podpisaną umowę wyłącznościową z firmą "TAXI 9191" (taksówki stoją pod lokalem podczas imprez i dodatkowo klient ma na każde żądanie wzywaną taksówkę gratis oraz dostaje 20% zniżki na przejazdy :)
Czy klub posiada parking: TAK ... choć nie za duży :(

Atrakcje drinkowe i kulinarne:
Ponad 70 drinków w karcie (karta drinków układana przez Mistrza Polski barmanów i 5-go barmana na świecie Ryszarda Maciejewskiego) w cenie od 6 do 22 zł. Z jedzenia polecamy zestawy obiadowe (kotlet de volay, filet z idnyka, karczek z grila, itp.) w cenie 15 zł :)

Oryginalne propozycje dla klientów, coś co wyróżnia nasz klub spośród pozostałych w mieście:
Klub 3 poziomowy z przepięknym ogródkiem letnim w którym od maja do końca września odbywają się imprezy Beach Party. Trzy bary i pięć imprez w tygodniu a każda inna, oryginalny wystrój wnętrz, sympatyczni pracownicy ... to wszystko powoduje, że w klubie jest zawsze niezależnie od dnia tygodnia dużo ludzi :)

Znani i lubiani w naszym klubie: Gwiazdy, które bawiły się u nas to m.in.: Kabaret Ani Mru Mru (kilkanaście razy), Kuba Wojewódzki (kilka razy), Oliwier Janiak, Cezary Pazura, Kuba Wesołowski, Kasia Cerekwicka, detektyw Rutkowski :)

Ramowy program imprez:
Poniedziałki: 9.30 - 1.00 Wieczór ,,Chillout Time” Wszystkie piwa z 20% rabatem oraz promocja „kup 3 piwa a 2 dostaniesz gratis”. Wstęp wolny.
Wtorki: 9.30 - 4.00 „Śpiewające Wtorki” + Impreza ,,Mówisz Masz Party" I poziom klubu: DJ Promil + goście: gramy na życzenie czyli ,,mówisz i masz”... II poziom klubu: „Śpiewające Wtorki” czyli najlepsze karaoke w mieście (dla zwycięzcy wieczoru płyta CD z jego nagraniem, dla zwycięzcy finału telewizor + weekend w Zakopanem) ...… a jeśli będziesz miał dość śpiewania to zejdź na pierwszy poziom i tańcz do białego rana !!! Dla studentów piwo i drinki z 20% rabatem. Wstęp wolny.
Środy: 9.30 - 4.00 Impreza ,,Środowe SEX`cesy” Muzyka czarna, latino oraz reggeaton (DJ Falcon + goście), ponad godzina erotyki na bardzo wysokim ...poziomie. Striptiz męski i damski + taniec erotyczny. Co tydzień inna erotyczna atrakcja wieczoru. Wszystkie drinki 20% taniej. Panie wstęp wolny, Panowie do 22.00 wstęp wolny (od 22.00 bilety 10 zł + Miller gratis).
Czwartki: 9.30- 4.00 „Night Life Party” Lata 60-70, funky, house, hip-hop, R’n’B (DJ Shinra & DJ Promil + goście). Traffic Life Promotion: 3 strefy kolorów (zamień szare dni na kolorową znajomość, ubierz się na tą imprezę w swój kolor który odzwierciedli twój stan, daj się odnaleźć - poznasz ich po kolorze: czerwony – zajęty, żółty – niezdecydowany, zielony – wolny 3 drinki z 30% rabatem. Przed godziną 22.00 piwo i drinki z 20% rabatem. Dla studentów piwo i drinki z 20% rabatem przez cała imprezę. Wjazd: 5 zł / door selection / dla osób zalogowanych na imprezę wstęp wolny. Wejdź na www.nightlife.pl i zaloguj się na imprezę :)
Piątki: 9.30- 4.00 Impreza „Hot Shot Party” + „Beach Party” I poziom klubu: „Hot Shot Party” najlepsza czarna i gorąca muzyka + lata 60-70 (DJ Shinra + goście), Ogródek letni klubu: „Beach Party” R’n’B, funky, latino & oldies (DJ Zot + goście). Palmy, piasek, dziewczyny w bikini czyli nadmorska plaża w środku miasta !!! Panie wstęp wolny, Panowie do 21.00 wstęp wolny (od 21.00 bilety 10 zł + piwo Miller gratis).
Soboty: 17.00 - 5.00 Impreza ,,Let`s Mix Party” + „Beach Party” I poziom klubu: „Let’s Mix Party” muzyka czarna i klubowa + lata 60-70 (DJ Zot + goście). Ogródek letni klubu: „Beach Party” R’n’B, funky, latino & oldies (DJ Shinra + goście). Palmy, piasek, dziewczyny w bikini czyli nadmorska plaża w środku miasta !!! Bilety: 10 zł (do 21 wstęp wolny).
Niedziele: 17.00 - 1.00 Wieczór ,,Smooth Jazz Session” Wszystkie drinki 20% taniej oraz promocja „kup 3 piwa a 2 dostaniesz gratis”. Wstęp wolny.

W ciepłe i pogodne dni zapraszamy przez cały tydzień do najładniejszego letniego ogródka muzycznego w mieście (wejście bezpośrednio z klubu).
Rezerwacja loży lub stolika:
Koszt rezerwacji stolika to 20 zł od osoby (całość tej kwoty przeznaczona jest na konsumpcję w barze :)
Posiadamy też zamkniętą salkę VIP'owską na około 15 osób (koszt jej rezerwacji to 500 zł - całość tej kwoty przeznaczona jest na konsumpcję w barze :) Rezerwacji dokonuje się telefonicznie codziennie po godzinie 17.00 pod nr telefonu 0-32 78-234-90 wew. 105 Rezrewację proponuję zrobić najpóźniej 2-3 dni przed imprezą. Na samą imprezę warto przyjść przed godziną 21.00 (piątki i soboty) bo do 21.00 wstęp jest wolny (po 21.00 bilety po 10 zł). Na imprezę w środę warto przyjść przed godziną 22.00 bo do 21.00 wstęp jest wolny (po 22.00 bilety po 10 zł). Płatna rezerwacja stolika nie oznacza, że wstęp na imprezę jest wolny :(
Zapraszamy!!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie


Najnowsze wydarzenia

Singiel Party

Poziom 3 12.12.2019
13.12.2019 WEHIKUŁ CZASU
14.12.2019 Let's Mix Party

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję